KROK 1: FORMULARZ

Kiedy zdecydujesz, który z PAKIETÓW PROJEKTOWYCH jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, otrzymasz link do formularza z pytaniami. Dzięki niemu możemy poznać Twoje upodobania wnętrzarskie, styl, kolory i potrzeby funkcjonalne. Ten etap jest kluczowy. Im więcej informacji, tym celniejsze propozycje projektowe.

KROK 2:
DWIE WERSJE ARANŻACJI
+ TABLICA POMYSŁÓW
(tzw. moodboard)

Na podstawie aktualnej inwentaryzacji zostaną opracowane rzuty 2d ze wstępnym rozmieszczeniem mebli i urządzeń, które otrzymasz mailem  do akceptacji. Propozycji może być kilka, w zależności od możliwości jakie daje nam przestrzeń pomieszczenia. Po wyborze jednego z nich, który jest najbardziej korzystny, przygotowane będą dwie wersje ustawienia w formie widoków 3D wraz z tablicami pomysłów (tzw. MOODBOARDS ). Na nich można zobaczyć konkretne formy mebli, lamp i innych elementów wyposażenia.

KROK 3: WIZUALIZACJA

Na tym etapie możesz łączyć elementy z obu koncepcji, lub wnieść zmiany w wybranej przez siebie wersji, w obrębie:  kolorystyki, okładzin ściennych, rozmieszczenia sufitów podwieszanych, oświetlenia, układu i kształtu mebli, jednak bez radykalnej zmiany układu funkcjonalnego, który wiąże się ze zmianą w układzie ścianek działowych oraz bez diametralnej zmiany stylu aranżacji (np. z industrialnego na glamour). Te aspekty uzgadniamy wspólnie na etapie szczegółowego wywiadu (formularza) i bieżących konsultacji na samym początku naszej współpracy.

 

KROK 4:
LISTA PRODUKTOWA I WYMIARY

Po uzgodnieniach zmian opracowywana jest KONCEPCJA OSTATECZNA w formie widoków 3D, a następnie WIZUALIZACJA FOTOREALISTYCZNA w postaci kilku ujęć ( 3-6 ) z kamery obejmujących całe pomieszczenie. W WIZUALIZACJI projektu wybranego do realizacji, dla każdego z pomieszczeń, dopuszczalne są trzy serie zmian kolorystycznych i teksturowych, jednak bez zmian w układzie ścianek działowych, rozmieszczeniu i formie mebli, oświetlenia oraz innych elementów wyposażenia wnętrza.

 

KROK 5: RYSUNKI WYKONAWCZE
(PAKIET C )

W PAKIECIE C po etapie koncepcji zakończonej wizualizacjami fotorealistycznymi, opracowane są szczegółowe rysunki wykonawcze. Ich dokładność jest na tyle duża, by budowlańcy i stolarze mieli jak najmniej pytań i wątpliwości podczas realizacji projektu.

Na tym etapie przygotowywana jest LISTA PRODUKTÓW z namiarami na sklepy, w których można dokonać ich zakupu. Produkty są proponowane w oparciu o budżet, który przewidujesz przeznaczyć na remont i wyposażenie. 

W przypadku wyboru PAKIETU B  (Rozszerzonego projektu koncepcji) poza rzutem funkcjonalnym i wizualizacjami ostatecznej koncepcji, dodatkowo otrzymasz też widoki 3d zabudowy kuchennej wraz ze szczegółowymi wymiarami wykonawczymi oraz zestawieniem ilościowym płytek wykorzystanych w projekcie.

Scroll to Top